KONST / Litografier / Litografi 15792042
nr 1579 2042
Litografi
Roj Friberg (f. 1934), Sverige. Signerad. Bildmått: 62x39 cm, yttermått inklusive ram: 72x52 cm
Kondition: skadad
måndag 20 november 2023
kl 20:19:41
20 nov